Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 janar 2019 Në ora: 11:39
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe do të fryjë erë e lehtë mesatare me drejtim perëndimor dhe veri-perëndimor.

Temperaturat e mëngjesit dot të lëvizin nga -11 deri -4 gradë celsius ndërsa temeperaturat ditore do të nga -1 deri në 1 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm temperaturat e mëngjesit do të zbresin deri në -7 gradë celsius kurse gjatë ditës temperaturat do të jenë nga -1 deri më -4 gradë kurse gjatë natës pritet që temperatura të zbresë deri më -11 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...