Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 16 janar 2019 Në ora: 09:29
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -7 deri -3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -3 deri 4 gradë celcius në disa vende.

Gjatë ditëve të ardhshme parashihet që moti të jetë i ngjashëm me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa në lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...