Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 17 janar 2019 Në ora: 08:02
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira. Nga pjesa perëndimore e vendit do të fryj një erë e lehtë.

Temperatura minimale e ditës do të jetë- 12 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrij deri në 8 gradë celsius.

Te premten dhe gjatë fundjavës priten reshje lokale të shiut dhe borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...