Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 21 janar 2019 Në ora: 07:58
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me periudha me diell dhe erë mesatare nga drejtime të ndryshme. Nëpër fushëgropa do të paraqitet mjegull.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 1 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...