Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 23 janar 2019 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri -1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 5 gradë celcius në disa vende.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të reja të borës, të cilat në gjithë vendin pritet të fillojnë të premten.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...