Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 25 janar 2019 Në ora: 08:18
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës. Në disa vende reshjet e shiut do të jenë më të dendura, sidomos në pjesën juglindore, ndërsa në vendet tjera do të formohet shtresë e borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -7 deri -2 ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -1 deri 5 gradë celcius në disa vende.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, do të vazhdojnë reshjet e shiut dhe borës dhe gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...