Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 janar 2019 Në ora: 08:39
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë borë.

Paradite në disa lugina do të ketë mjegull, ndërsa reshjet e shiut do të jenë më të dendura gjatë natës në pjesën lindore të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -7 deri -2 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 4 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngjashëm, me vranësira dhe reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...