Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 31 janar 2019 Në ora: 08:05
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë bor. Reshjet do të jenë me intensitet të dobët, ndërsa nëpër lugina do të paraqitet mjegull.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë prej -5 gradë deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 1 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet që moti jetë me vranësira dhe të vazhdojnë reshjet e shiut dhe borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...