Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 1 shkurt 2019 Në ora: 08:24
Foto ilustruese

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut në pjesën perëndimore, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -6 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të përmirësohet dhe të rritene temperaturat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...