Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 08:19
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore dhe jugore. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare, e cila gjatë ditës do ta ndryshojë drejtimin nga jugore në verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri -1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe do të vazhdojnë reshjet e shiut dhe borës në vendet më të larta malore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...