Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 5 shkurt 2019 Në ora: 08:49
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, në pjesën lindore të vendit do të ketë periudha me diell. Gjithashu do të fryjë erë mesatare veriore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri -1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat