Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 08:50
Ilustrim

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -7 deri -2 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut dhe të borës në vendet më të larta malore

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat