Parashikimi i motit për ditën e sotme në Maqedoni - Bota Sot
Parashikimi i motit për ditën e sotme në Maqedoni

Maqedonia

Parashikimi i motit për ditën e sotme në Maqedoni

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -7  deri në 2 gradë Celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës nga 4 deri në 13 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjajshëm, me diell me vranësora të vogla dhe me erë të ndryshueshme. Në orët e mëngjesit do të ketë paraqitje të mjegullave. Temperaturat e mëngjesit do tē zbresin deri në -1 gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës do te arrinë deri më 8 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat