Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 08:52
Ilustrim

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri -1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 6 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë e lehtë veriore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat