Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 10:41
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë të dobët veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -11 deri 2 gradë Celsius ndërsa temperatura ditore do të arrijë deri 13 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, ku gjatë mëngjesi temperatura do të ulet deri -1 gradë celsius ndërsa temperatura ditore deri në 9 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...