Moti në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 08:38
Foto Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe erë të dobët jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 9 deri 17 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrotë dhe stabil. Ndërsa të premten pritet të rriten vranësirat dhe të ketë reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...