Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 08:27
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 10 deri 17 gradë celcius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa të premten pritet të ketë vranësira dhe reshje të shiut dhe borës në vendet më të larta malore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...