Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 25 shkurt 2019 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe i ftohët. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -9 deri -3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -2 deri 5 gradë celcius. Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe temperaturat të jenë në rritje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...