Moti sot me diell dhe i ftohtë

Maqedonia

Moti sot me diell dhe i ftohtë

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 08:34
Foto ilustrim

 

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -1 deri -3 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të lëviz prej -1 deri 6 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit -4 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 8 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat