Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 21:00
Foto ilustrim

Ditët e para të muajit të ri do të jenë pranverore shikuar nga temperaturat ndërsa moti do të jetë stabil dhe i thatë duke mos përfshirë këtu ditën e shtunë kur do të ketë këtu kushte për reshje lokale të shiut dhe borë në vendet e larta të vendit.

Temperaturat gjatë ditës së nesërme do të jenë në intervalin nga 12 deri 20 gradë celsius.

Gjatë fundjavës temperaturat maksimale do të jenë nga 10 deri 18 gradë celsius dhe kështu do të vazhdojë gjatë ditëve në vijim. Gjithashtu edhe fundjava tjetër do të jetë me mot të mirë ku temperaturat do të arrijnë deri 20 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...