Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 2 mars 2019 Në ora: 09:58

Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira si dhe me kushte për reshje të shiut lokale. Do të fryjë erë mesatare dhe e përforcuar nga drejtim verior.

Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nga 1 deri pesë gradë celsius, ndërsta temperatura maksimale gjatë ditës do të arrijë deri 17 gradë celsius.

Në Shkup the rrethinë, moti po ashtu do të jetë me vranësira dhe me kushte për shi të dobët lokal. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 4 gradë celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës do të arrijë deri 13 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat