Ministri Arbër Ademi ndau mirënjohje për dy veteranët e arsimit shqip Adnan dhe Kimete Agai - Bota Sot
Ministri Arbër Ademi ndau mirënjohje për dy veteranët e arsimit shqip Adnan dhe Kimete Agai

Maqedonia

Ministri Arbër Ademi ndau mirënjohje për dy veteranët e arsimit shqip Adnan dhe Kimete Agai

Më: 7 mars 2019 Në ora: 22:00
Foto nga takimi

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, sot me rastin e festës së 7 Marsit – Ditës së Mësuesit, vizitoi dy veteranët e arsimit shqip në Maqedoninë e Veriut, Adnan dhe Kimete Agai.

Ademi ndau mirënjohje për dy veteranët në shenjë respekti për sakrificën dhe kontributin që kanë dhënë për shkollimin e shumë gjeneratave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...