Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 mars 2019 Në ora: 10:56
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale.

Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nga 2 deri shtatë gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të arrijë nga 14 deri 24 gradë celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm, me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla. Temperatura e mëngjesit do të zbresë deri katër gradë celsius, ndërsa temperatura e ditës do të arrijë deri 21 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...