Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 mars 2019 Në ora: 08:03
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 1 deri 8 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet stabilizim i motit si dhe rritje të temperaturave ditore, të cilat në disa vende do të arrijnë deri në 20 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...