Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Në pjesën juglindore të vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperatura minimale e ditës do të jetë -1 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të arrijë në 25 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...