Tërmet në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Më: 27 mars 2019 Në ora: 18:55
Ilustrim

Një tërmet prej 2.5 ballësh mbrëmë dridhi pjesën lindore të Maqedonisë së Veriut.

Epiqendra ka qenë 10 kilometra në largësi të Dellçevës.

Tërmeti ka qenë në thellësi prej 10 kilometrash.

Shumë tërmete sot janë regjistruar në Turqi dhe në Greqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...