Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 28 mars 2019 Në ora: 08:51
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe kushte për reshje të shiut. Në vendet më të larta malore pritet të ketë reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 7 deri 15 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me rritje të temperaturave ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...