Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 prill 2019 Në ora: 08:19
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në mëngjes do të jetë freskët, ndërsa gjatë ditës do të fryjë erë mesatare verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 12 deri 17 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me kushte për reshje të shiut në vendet më të larta malore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...