Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 3 prill 2019 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha të diellit.

Gjatë pasdites në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga 0 deri 7 gradë celsius, ndërsa ditore pritet të jetë nga 10 deri 18 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat