Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 5 prill 2019 Në ora: 08:24
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më intensive do të jenë në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 9 deri 17 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me reshje të shiut, të cilat parashihet të vazhdojnë deri të martën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...