Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 prill 2019 Në ora: 09:14
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht vranësira, ndërsa në pjesën jugore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga dy deri më tetë gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 12 deri më 17 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe do të fryjë erë e fortë nga pjesa jugore.

Edhe ditën e diel moti do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat