Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 8 prill 2019 Në ora: 08:22
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me të reshura të përkohshme të shiut. Më shumë reshje pritet të ketë paradite dhe në fund të ditës në pjesën perëndimore të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 4 deri 11 gradë celsius, ndërsa gjatë ditës prej 10 deri 16 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me vranësira dhe me shi të përkohshëm ku temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 15 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...