Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 prill 2019 Në ora: 09:54
Ilustrim

Moti në vend do të jetë jostabil me vranësira dhe me reshje lokale të shiut me erë të përforcuar posaçërisht gjatë pasdites.

Temperatura minimale do të lëvizë nga 4 deri 10 gradë celsius, ndërsa maksimale do të jetë nga 14 deri 20 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira, ndërsa gjatë pasdites do të ketë reshje me vetëtima. Temperatura minimale do të jetë 8 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 19 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...