Sot mbahet Kuvendi zgjedhor i Forumit të gruas pranë BDI-së - Bota Sot
Sot mbahet Kuvendi zgjedhor i Forumit të gruas pranë BDI-së

Maqedonia

Sot mbahet Kuvendi zgjedhor i Forumit të gruas pranë BDI-së

Më: 14 prill 2019 Në ora: 10:15
Kuvendi zgjedhor

Sot në Shkup do të mbahet Kuvendi zgjedhor i Forumit të gruas pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, në të cilin do të zgjidhet kryetarja e re, nënkryetaret, sekretarja, si dhe anëtarët e kryesisë.

Fjalë rasti në këtë ngjarje do të këtë kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, si dhe mysafirë nga Kosova dhe Shqipëria.

Ngjarja do të mbahet në hotelin Aleksandar Palas në ora 12:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...