Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 15 prill 2019 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 8 deri 15 gradë celcius.

Pritet që edhe gjatë ditëve të ardhshme të vazhdojnë reshjet e shiut, ndërsa stabilizim të motit do të ketë në fund të javës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...