Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 prill 2019 Në ora: 08:07
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Pasdite do të rriten vranësirat sidomos në pjesën jugperëndimore, ku edhe do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 14 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...