Gostivar, zbulohen lëndë narkotike në një veturë - Bota Sot
Gostivar, zbulohen lëndë narkotike në një veturë

Maqedonia

Gostivar, zbulohen lëndë narkotike në një veturë

Më: 18 prill 2019 Në ora: 18:52
Policia

Dje rreth orës 13:50 në fshatin “Toplic” të Gostivarit, është ndaluar një veturë e markës “BMW” me targa të Gostivarit, e cila drejtohej nga S.A. (22), ndërsa në të si bashkudhëtar kanë qenë edhe E.L. (20) dhe dy persona të mitur nga mosha 16 dhe 17, të gjithë nga Toplica.

Gjatë kontrollit të veturës, është zbuluar mariuhanë.

Policia ka arrestuar të katër personat dhe janë dërguar në stacionin policor në Gostivar.

Janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...