Publikohen “bomba” të reja në internet - Bota Sot
Publikohen “bomba” të reja në internet

Maqedonia

Publikohen “bomba” të reja në internet

Më: 19 prill 2019 Në ora: 07:30
Profili ne Facebook

Në internet u publikuan materiale të reja të përgjuara.

Katër të ashtuquajtura “bomba” janë publikuar në profilin e “Ilija Gromovnik” në rrjetin social rus “VK”. Në biseda mund të dëgjohet sponzorimi i klubit të basketbollit nga vendi, kurdisje të lustrimit, abuzim të ELEM-it, koordinim të funksionarëve nga opozita dhe pushteti se si të sillen para mediave.

Nga Prokuroria Speciale Publike pohojnë se nga atje nuk ka rrjedhur asnjë materiale dhe paralajmëruan se do të kontrollojnë nëse “bombat” e reja janë pjesë e materialeve që u janë dorëzuar. Ndryshe bëhet fjalë për materiale të cilat deri tani nuk janë publikuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...