Fillon gazifikimi në komunën e Çairit - Bota Sot
Fillon gazifikimi në komunën e Çairit

Maqedonia

Fillon gazifikimi në komunën e Çairit

Më: 19 prill 2019 Në ora: 09:39
Komuna e Çairit

Me nënshkrimin e marrëveshjes për inkuadrimin e kopshtit të fëmijëve  “Borëbardha”, shkollës  fillore “Ismail Qemali” dhe ndërtesës administrative  të Komunës së Çairit në sistemin për përçimin e gazit natyror filloi procesi i gazifikimit në territorin e komunës.

Marrëveshjen sot do ta nënshkruajnë kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu dhe drejtorët ekzekutivë të GA-MA-SHA Shkup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...