Moti sot në Maqedonin e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedonin e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedonin e Veriut

Më: 21 prill 2019 Në ora: 09:30
Moti

Sot po mban mot me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës.

Gjatë ditës do të fryjë erë e dobët nga perëndimi prej 2 km/h. Lagështia e ajrit do të jetë e vogël kurse dukshmëria do të jetë deri 14.5 km largësi.

Gjatë ditës nuk ka asnjë mundësi që të ketë shi. Edhe në ditët në vijim do të ketë mot të ngjashëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...