Procesi i votimit në Çair - Bota Sot
Procesi i votimit në Çair

Maqedonia

Procesi i votimit në Çair

Më: 21 prill 2019 Në ora: 09:49

Procesi i votimit në Komunën e Çairit po rrjedh qetë dhe pa probleme të theksuara.

Të gjitha vendvotimet në këtë komunë janë hapur me kohë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...