Tetovë, qendrat e votimit hapen në kohë - Bota Sot
Tetovë, qendrat e votimit hapen në kohë

Maqedonia

Tetovë, qendrat e votimit hapen në kohë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 10:17

Në Tetovë, dalja duket ende e ulët, edhe pse të dhënat e para flasin për hapje të qendrave të votimit në kohë, si dhe pa probleme.

Në gjithë 117 qendrat e votimit, nuk raportohet për parregullsi, apo për qytetarë që nuk e gjejnë veten në listë.

Një qytetare është kthyer prapa për shkak të skadimit të letërnjoftimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...