Kekenovski deri te Mickoski: Ky është rezultati më i keq për VMRO-në, mblidhi plaçkat dhe ik nga partia - Bota Sot
Kekenovski deri te Mickoski: Ky është rezultati më i keq për VMRO-në, mblidhi plaçkat dhe ik nga partia

Maqedonia

Kekenovski deri te Mickoski: Ky është rezultati më i keq për VMRO-në, mblidhi plaçkat dhe ik nga partia

Më: 22 prill 2019 Në ora: 10:20
Jove Kekenovski

Profesori universitar, Jove Kekenovski përmes një postimi në Facebook ka shkruar se VMRO-DPMNE dhe lideri i saj Hristijan Mickoski po festojnë me eufori të madhe edhe pse kanë humbur. 

Ai porositi Mickoskit që të tërhiqet nga partia si rezultat i humbjeve të zgjedhjeve në rrethin e parë. 

Më poshtë keni statusin e plotë të profesorit Kekenovski:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...