Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 26 prill 2019 Në ora: 08:26
Shkupi

Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë mot me diell dhe i nxehtë.

Pasdite në vendet më të larta malore dhe në pjesën veriore të vendit do të ketë kushte stuhi.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 9 deri 13 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 24 gradë.

Deri të enjten moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa të premten paralajmërohen reshje të shiut

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat