Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 28 prill 2019 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Pas një dite me vetëtima, rrebesh shiu e breshër, sot parashihet një mot më i qetë se sa dita e djeshme.

Për sot parashihet që të kemi mot me diell, e herë pas here me shfaqje të vrënësirave të pakta.

Gjithashtu, do të fryj erë e lehtë në drejtimin perëndimor dhe veriperëndimor.

Temperatura më e ulët do të jetë 7 shkallë celzius, kurse më e larta do të arrij në 25 shkallë celzius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...