Moti sot kryesisht me diell, temperatura në rritje - Bota Sot
Moti sot kryesisht me diell, temperatura në rritje

Maqedonia

Moti sot kryesisht me diell, temperatura në rritje

Më: 30 prill 2019 Në ora: 08:24
Foto ilustrim

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 22 gradë Celsius, pasdite priten reshje të dobëta shiu.

Në Shkup mot i ngjashëm, me diell erë veriore.  Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 8 gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në 21 gradë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...