Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 3 maj 2019 Në ora: 08:01
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe më i nxehtë. Në disa vende do të ketë edhe vranësira, si dhe erë e lehtë jugperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 14 deri 26 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë i ndryshueshëm. Janë paralajmëruar reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën perëndimore të vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...