Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 4 maj 2019 Në ora: 10:48
Ilustrim

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, në orët e pasdites priten reshje të shiut në pjesën perëndimore të vendit. Nga pjesa lindore do të fryjë një erë e lehtë.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizin nga 3 deri më 10 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 19 deri më 25 gradë celsius.

Mot të ndryshueshëm dhe me reshje të shiut pritet që të ketë edhe ditën e hënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat