Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 5 maj 2019 Në ora: 07:40
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me shi dhe vranësira mesatare. Era do të jetë element shtesë i ditës kurse dielli do të mundohet të na ngroh në fund të ditës, pak para perendimit të diellit.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 12 deri 18 gradë celsius.

Shtypja e ajrit do të jetë e madhe kurse mundësia për të reshura shiu do të rritet me 30% nga dita e djeshme.

Edhe në ditët në vazhdim do të ketë mot të ngjashëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...