Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 maj 2019 Në ora: 08:12
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, jostabil dhe me reshje të shiut. Gjatë fundit të ditës do të fryjë erë e përforcuar dhe do të ketë kushte për paraqitje të stuhive.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 14 deri 22 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat